Кошик
"САНТЕКО" ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН
+380(68)-593-42-84
+380(63)-404-91-04

Вібровставки/Антивібраційні вставки фланцеві EPDM

Фланцеві вібровставки/антивібраційні вставки- необхідна і незамінна частина трубопровідної системи на будь-якому промисловому об'єкті. Вібровставка фланцева- це ключ до безперебійної і точній роботі трубопроводу в цілому. Основною функцією вібровставки /антивібраційною вставки фланцевої EPDM є - захист трубопроводу та обладнання від вібрації. Вібровставка фланцева EPDM - незамінний елемент при монтажі насосних станцій, оскільки вона допомагає компенсувати вібрацію і температурні флуктуації, що дозволяє зберегти вал і ущільнення насоса від зносу і пошкоджень. Компенсує деформаційні процеси, викликані стисненням/розширенням трубопроводу. Надійний захист від таких негативних явищ, як гідроудар.

►Основний компенсуючий елемент - жаростійка синтетична гума EPDM; ► Підвищена стійкість до дії гарячої води; ► Постійна стійкість до тиску протягом тривалого терміну експлуатації; ► Своєю роботою, значно продовжує термін служби трубопровідної системи.

Застосування: Розподільні мережі водопостачання; Системи опалення, охолодження, вентиляції; Водопроводи та каналізація; Промислові підприємства,заводи, кораблі.

Робоче середовище: вода холодна, гаряча вода, повітря, хімічно нейтральні рідини.

Вібровставки (Антивібраційні вставки) - гнучкі вставки,які відносяться до допоміжної трубопровідної арматури і призначені для: Запобігання/компенсації/поглинання передачі механічних вібрацій в трубопровідних системах тепло - і водопостачання, кондиціонування, стисненого повітря,що виникають,наприклад, від насосного обладнання (компресорів);Компенсації теплових подовжень трубопроводів;Гальванічної розв'язки трубопроводу; Захисту обладнання від механічного впливу приєднаного до нього трубопроводу;Захисту трубопровідної системи від гідроударів.

Вібровставки (Антивібраційні вставки)- встановлюються для того, щоб:Гасити розширення/стиснення в трубопроводі;Знижувати механічне напруження, викликане стрибками тиску в трубопроводі; Ізолювати механічний структурний шум у трубопроводі (тільки вібровставки з гумовими прокладками)Значно продовжити термін служби трубопровідної системи.